Moico Burger w ROCK Burgerze

25Paź
2014

Moico Burger w ROCK Burgerze

rock_02

Przyznam, że dotychczas do wszelkich zaproszeń ze strony restauracji podchodziliśmy z pewną rezerwą. Udając się do nowych miejsc nie chcieliśmy, aby bycie zaproszonym jakkolwiek wpłynąło na nasz osąd kulinarny. Jednakże tym razem było inaczej, propozycja padła ze strony marki Moico, która wraz z wrocławskimi knajpami rozpoczęła akcję mającą na celu promowanie próbowania nowych rzeczy. Otrzymaliśmy zaproszenie do znanego nam ROCK Burgera na degustację Moico Burgera, którego skład trzymany jest w ścisłej tajemnicy. Z sympatii do obu marek nie mogliśmy odmówić sobie tej przyjemności.

Degustacja odbyła się w samo południe w zimny październikowy piątek, chyba w takim samym stopniu zimny jak tamten styczniowy podczas naszej pierwszej wizyty w ROCK Burgerze. Tym razem wiedziałem, że tak jak Pani Łasuchowa, również skuszę się na wyrabiany na miejscu napój imbirowy (6 PLN). Tak jak poprzednim razem był niezwykle aromatyczny, rozgrzewający i niesamowicie smaczny.

rock_01

Krótko po napojach podano nam Moico Burgery. Wołowina cudowna – średnio wysmażona, idealnie doprawiona. Bułka również zasługuje na pochwałę, jest przepyszna. Zaczęliśmy odgadywać jakie składniki znalazły się w burgerach. Nie bylibyśmy Łasuchami, gdyby nie udało nam się ich wszystkich odgadnąć. Z ostatnim mieliśmy mały problem, ale ostatecznie rozgryźliśmy wszystkie. Jednak nie zdradzimy jego składu, aby nie psuć Wam zabawy.

rock_03

rock_04

Moico Burger zdecydowanie trafił w nasze gusta smakowe i polecamy go zwłaszcza z tym niezwykłym napojem imbirowym. Chcielibyśmy również poinformować Was, że trwa konkurs Moico, w którym można wygrać kamerę GoPro Hero 3. Szczegóły znajdziecie na ich fanpage’u na Facebooku.

ROCK Burger
ul. Szewska 27/27A
http://www.facebook.com/burgerynaskale

Moico
http://www.facebook.com/EnjoyMoico

4 komentarze

 • misiek

  Rock burger mocno mnie zawiódł po licznych rekomendacjach około 4- 5 tygodni temu udałem się tam ze znajomymi którzy pierwszy raz jedli taki wynalazek jak burger nie w macu i nie w burger kingu i to za więcej niż 15 zł, ja miałem już okazję kilku w mieście spróbować i niestety ten w rocu był przesolony i suchy dodatki niby oki ale buła też słaba. Najgorsze w tym to, że znajomi zniechęcili się do takich przybytków w mieście. Wyraźna obniżka formy może za dużo klientów

 • Thinker

  Ze wszystkich knajp z burgerami, w Rock Burger zjadłem jeden z lepszych burgerów, nie jest to nr 1 na mojej liście, ale na pewno jeszcze wrócę na następnego burgera. Bułka ciekawa, mięso zamówione słabo, a zostało średnio wysmażone.

 • Adriana Kwiecień

  Mega apetyczne zdjęcie burgera!! muszę się tam wybrać, choć przyznam że najlepszego burgera do tej pory jadłam w Kurnej Chacie na Odrzańskiej, Jaś Burger ze schabowym i frytkami, bardzo smaczny:)

  • anna jankowska

   Burger ze schabowym? Brzmi jak zdrowsza wersja burgera, muszę się wybrać, bo jestem fanką schabowszczaka :)